Podróżowanie samochodem po Polsce

Podróżowanie samochodem po Polsce

Choć ceny na stacjach benzynowych nie są zbytnio niskie, a na dodatek nasze drogi w dalszym ciągu nie należą do ogólnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, że zwiedzanie Polski za pomocą samochodu jest beznadziejnym pomysłem. W końcu można wymienić bardzo wiele ładnych miast oraz miasteczek czy tysiące zabytków, atrakcji…
Jeżeli w grę wchodzi samochodowe zwiedzanie Polski, na dobry początek warto ustalić trasę. Zakładając, iż wyjeżdżamy z Warszawy, warto początkowo pojechać na Mazury. Należy jasno napisać, że przykładowo cztery dni w Rynie to prawdziwym strzał w dziesiątkę.
Mazury są piękne, lecz trzeba wyruszyć gdzieś dalej – może Jastarnia? W zasadzie jedyną wadą naszego morza jest to, że jest raczej zimne. Jednakże to chyba jedyna wada. W końcu nadbałtyckie plaże są przepiękne. Co potem? Warto pojechać do Gdańska, ponieważ to jedno z najładniejszych miast w kraju. Kilka godzin autem od Gdańska znajduje się niemniej ładne miasto, a mianowicie Toruń. Potem warto kierować się na południe – dwa dni w Krakowie to minimum. Nawet takie osoby, które już zwiedzały Kraków, powinny jak najbardziej powtórzyć zwiedzanie. Z Krakowa warto pojechać choćby do Zakopanego, a więc stolicy Tatr… To przykładowy plan podróży po kraju; można być pewnym jednego – warto odkrywać Polskę.

Categories: Turystyka

Comments are closed.

rozliczanie wynagrod

Zdecydowanie większa część rodzajów przewozu to łączność naziemna. Transport pojmowany ...